MENU
» Usługi » Pozycjonowanie i content marketing

Pozycjonowanie i content marketing

Pozycjonowanie SEO stron www - Warszawa

Pozycjonowanie stron internetowych umożliwia pozyskiwanie ruchu na Twoją stronę z wyszukiwarki Google oraz z innych powiązanych tematycznie miejsc z Twoimi usługami lub produktami. Skuteczne „pozycjonowanie” stron www opieramy na działaniach takich, jak:

Pozycjonowanie i Content Marketing

Content Marketing to aktualna strategia promocji stron internetowych – poza tradycyjnymi, płatnymi kanałami pozyskiwania potencjalnych klientów i budowania wizerunku w sieci. Strategia Content Marketingu połączona z profesjonalną optymalizacją SEO jest skutecznym rozwiązaniem w odpowiedzi na ciągłą zmienność algorytmów Google. W dobie obecnych zmian w wyszukiwarce niezbędne jest pozyskiwanie ruchu na Twoją stronę z różnorodnych miejsc w internecie.

Efektywne rozwiązania marketingowe zawierają m.in.:

  • optymalizację techniczną strony www,
  • optymalizację treści serwisu.

Pozycjonowanie – SEO copywriting

SEO copywriting to dostosowanie przyjaznych i zwięzłych treści na Twojej stronie internetowej i dla użytkowników i dla wyszukiwarek. Tekst na Twojej stronie www powinien zachęcać odwiedzających do czytania i jednocześnie w odpowiedni sposób powinien być nasycony słowami kluczowymi.

Pozycjonowanie – artykuły sponsorowane

Pozycjonowanie stron www w wyszukiwarce odbywa się również dzięki tworzenie odnośników do strony. Jedną z lepszych metod pozyskania wartościowych odnośników (linków) jest tworzenie artykułów sponsorowanych. Artykuły sponsorowane to treści publikowane w portalach i serwisach powiązanych tematycznie z działalnością Twojej firmy. Takie artykuły wraz z aktywnym linkiem powinny znaleźć się w popularnych oraz zaufanych źródłach, a przekaz informacyjny powinien być naturalny i obiektywny.

Pozycjonowanie artykuly sponsorowane

Pozycjonowanie – marketing szeptany w sieci

Marketing szeptany w sieci to działania polegające na naturalnych podpowiedziach oraz polecaniu sobie sprawdzonych usług, produktów itd. To naturalny i spontaniczny przekaz, najczęściej publikowany na forach oraz blogach. Marketing szeptany to prowokowanie do dyskusji i rozmów na dany temat.

Dzięki takiej formie tworzenia odnośników do strony, pozycjonowana strona uzyskuje zróżnicowany profil linkowy, który działa korzystnie na widoczność w wynikach wyszukiwania.

Katalogowanie

Katalogowanie to najpopularniejsza forma zdobywania linków, mająca na celu zwiększenie szans na lepsze pozycje w wyszukiwarce. Polega na systematycznym dodawaniu adresu strony www do wartościowych katalogów i uwzględniających powiązanie tematyczne z treścią Twojej strony i działalnością.

Katalogowanie

Wyniki organiczne, kampanie AdWords, wizytówki Google Places

Pozycjonowanie SEO – dlaczego z nami?

  • Wykorzystujemy wyłącznie sprawdzone oraz etyczne metody.
  • Doradzamy, która strategia rozwiązań marketingowych może być dedykowana Twojej działalności oraz stronie www.
  • Korzystamy z profesjonalnych narzędzi oraz metod analitycznych.
  • Wykonujemy audyty stron wraz z rekomendacjami oraz gotowymi instrukcjami.
  • Oferujemy pomoc techniczną oraz pomoc SEO copywriterów.
  • Przesyłamy szczegółowe raporty z naszych działań.
  • Oferujemy współpracę również w rozliczeniu za pozycje strony na wybrane słowa kluczowe w wyszukiwarce.

(SEO) Search Engine Optimization