MENU
» Usługi » SEO i Content Marketing » (SEO) Search Engine Optimization

Optymalizacja SEO stron internetowych

Optymalizacja SEO to dostosowanie parametrów strony internetowej do wymagań wyszukiwarki pod względem wyświetlania jej w bezpłatnych, tzw. naturalnych wynikach wyszukiwania. Strona www powinna być tak skonstruowana, aby od podstaw była przyjazna dla wyszukiwarki.

Techniczna optymalizacja witryny zgodnie z dobrymi praktykami Google zapewnia:

  • bezpieczeństwo Twojej stronie internetowej;
  • poprawienie reputacji serwisu w postrzeganiu go przez wyszukiwarkę;
  • zwiększenie prawdopodobieństwa uzyskania lepszych pozycji w naturalnych wynikach wyszukiwania.

Optymalizacja stron www – Dlaczego z nami?

  • Korzystamy wyłącznie z etycznych metod optymalizacji.
  • Rejestrujemy stronę w Google Webmaster Tools – narzędziu pozwalającym na monitorowanie poprawności działań zgodnie z wytycznymi wyszukiwarki.
  • Pomagamy w przeprowadzeniu wszelkich zmian optymalizacyjnych oraz sprawdzamy poprawność dokonanych modyfikacji.

Rezultaty:

 

 

Osiągi starej strony klienta

 

Osiągi strony po rozbudowie i optymalizacji

 

Poniższe wykresy pokazują widoczność stron www na kluczowe usługi, zabiegi, produkty, które są ważne dla klientów

 

 

Aby wycenić optymalizację SEO niezbędne są dostępy do strony www. Wtedy rzetelnie oceniamy możliwości zoptymalizowania serwisu i zakres prac .

Optymalizujemy stronę na początku współpracy – to przygotowuje ją do dalszych działań reklamowych. Zoptymalizowana witryna pozwala na szybsze zaindeksowanie oraz zwiększoną widoczność w bezpłatnych wynikach wyszukiwania Google.

Jeżeli chcesz wycenić optymalizację strony pod SEO i AdWords, prześlij do nas dostępy do cms i ftp (jako załącznik maila):

  • CMS (login i hasło)
  • FTP (login i hasło)
  • adresy do logowania

Dostęp do panelu CMS strony pozwala nam na zmiany widocznych treści, nagłówków, linkowania wewnętrznego, często meta danych, zmiany zdjęć, czasem również optymalizacji tych zdjęć.

Jednak jest to tylko część optymalizacji serwisu. Kolejne elementy optymalizacji strony takie jak np: przekierowania 301, błędy 404, mapy strony, czy chociaż plik robots.txt, to elementy, które są poprawiane w kodzie strony oraz za pomocą plików, które są na serwerze. Dane pliki odpowiednio się optymalizuje i zmienia pod kątem wyszukiwania, dzięki czemu roboty Google o wiele lepiej i szybciej indeksują stronę. Dodatkowo edycja tych plików pozwala na usunięcie błędów, których użytkownik nie jest świadomy, a znacznie wpływają na odbiór strony przez wyszukiwarkę.

Dlatego potrzebujemy też w dalszej części współpracy dostęp do FTP – pozwala on również na wykonanie kopii zapasowej strony. Dzięki temu mamy pełne bezpieczeństwo oraz możliwości przywrócenia pełnego funkcjonowania strony, gdy zajdzie taka konieczność.

Dysponujemy umową o nieujawnianiu informacji poufnych – w niej zawarta jest także sankcja finansowa. Daje to Państwu pewność, iż jesteśmy w pełni odpowiedzialni za swoje działania.

 

 

 

Do pobrania:

  1. Zakres zmian optymalizacyjnych