MENU
» Usługi » Copywriting strony www i inne

Copywriting strony www i inne

seo copywriting treści na stronę www

Aktualizacja algorytmu Panda w Google kładzie ogromny nacisk na treści wysokiej jakości, czyli dostarczajmy użytkownikom oraz wyszukiwarkom przyjazny oraz wartościowy content. Zwiększy to szanse na „wybicie się” oraz konkurowanie z serwisami, które nie dbają o jakość swoich tekstów.

Wyszukiwarka docenia trafne, dobre treści znajdujące się na stronach internetowych, w sklepach internetowych oraz zewnętrznych źródłach, gdzie publikuje się informacje o swojej działalności i firmie.

SEO Copywriting

Najskuteczniejszym rozwiązaniem jest pisanie dłuższych tekstów zawierających więcej niż 1,5 – 2 tys. słów. Jeśli to tylko możliwe należy pisać treści, które mają przynajmniej 500 słów. Google docenia strony, na których użytkownicy spędzają więcej czasu. Witryna powinna być użyteczna dla odbiorców, wzbudzać zaufanie i zainteresowanie.

Algorytm Panda ogranicza widoczność w wynikach wyszukiwania stron, które zawierają słabą, krótką, czy też zduplikowaną treść. Ponadto istotnym czynnikiem jest również aktualizacja starego contentu – dlatego warto systematycznie analizować treści, które mamy na swojej stronie, aktualizować oraz rozszerzać o dodatkowe wartościowe informacje. Nie bez znaczenia jest również poprawność językowa, ortografia oraz interpunkcja tekstów, które są publikowane.

Miejsca z wartościową, trafną, wzbudzającą zaufanie informacją kształtują obraz każdej firmy i organizacji jako eksperta.

Treści na strony internetowe

Pisanie merytorycznych, wartościowych tekstów jest praco i czasochłonne, dlatego chętnie przygotujemy:

  • treści na strony www;
  • opisy do sklepów internetowych – kategorie, podkategorie, produkty;
  • teksty do publikacji w Aktualnościach, na Blogach oraz serwisach i artykułach zewnętrznych;
  • treści do postów, mailingu, newslettera, folderów, ulotek, banerów i innych.

Wycena uzależniona jest od dostępności materiałów na bazie których ma powstać tekst, terminu realizacji, objętości tekstu (liczba znaków, stron), rodzaju treści do przygotowania (SEO, treści na stronę, przeredagowanie, korekta itp.).

SEO Copywriting – dlaczego z nami?

  • Posiadamy ogromne doświadczenie w pisaniu dla różnych branż, specjalności.
  • Przygotowujemy próbki, propozycje, sugestie, nanosimy poprawki wg potrzeb.

Przygotowujemy również treści wraz z opracowaniem graficznym folderów, ulotek itp.