» Aktualności » Praca szuka człowieka! Ruszyła rekrutacja!

W związku z dynamicznym rozwojem naszej firmy, obecnie poszukujemy pracowników do działu sprzedaży.

Szukamy osób które:

  • łatwo nawiązują kontakty,
  • opanowały umiejętności komunikowania się w trakcie procesu negocjacji,
  • lubią wyzwania,
  • nastawione są na budowanie stałych relacji z klientami,
  • posiadają doświadczenie w sprzedaży telefonicznej oraz pozyskiwaniu klientów w usługach reklamy online,
  • posiadają wiedzę z zakresu marketingu internetowego (SEM i SEO).

Twoimi zadaniami będą:

  • aktywne pozyskiwanie klientów głównie drogą telefoniczną,
  • prowadzenie spotkań z klientami w asyście starszych pracowników firmy,
  • opieka nad pozyskanymi klientami oraz oferowanie skutecznych rozwiązań reklamowych w sieci.

Co oferujemy:

  • pracę w miłej atmosferze,
  • stałą pensję,
  • stałe prowizje i premie nie tylko za pozyskanie nowego klienta,
  • pracę w godzinach 8:30-16:30 w biurze na Bielanach (blisko metra Słodowiec).

Zapraszamy osoby otwarte, kreatywne, uśmiechnięte i wytrwałe w dążeniu do celu 🙂
Zgłoszenia (plus CV) prosimy kierować na kontakt@q-f.pl